کارهای من

برنامه نویسی

برنامه نویسی و دید برنامه نویسی به حل مسائل مهم ترین هدف و برنامه من از دنیای وسیع فناوری اطلاعات است. در این خصوص ابزارهای متنوعی را کار کرده ام که جذابیت پایتون با سایر ابزارها قابل مقایسه نیست. لذا در حال مطالعه و توسعه نرم افزارها بر پایه پایتون جزو برنامه های اصلی روزانه بنده است.

تحقیق و پژوهش

علوم مبتنی بر فناوری اطلاعات امروزه نقش اساسی در زندگی بشر ایفا می کنند. به گونه ای که اکثر فناوری های نوین مبتنی بر فناوری اطلاعات توسعه یافته اند. در این خصوص می توان اینترنت اشیا را پرچمدار فناوری جدید بخصوص در قرن 21 دانست به گونه ای که انتظار تحول اساسی بر پایه این فناوری در زندگی بشر دور از انتظار نیست. لذا در این خصوص نیز بنده مطالعاتی انجام داده و کارهای پژوهشی متنوعی در مجلات محتبر علمی چاپ کرده ام. لیست کارهای پژوهشی بنده را می توانید در قسمت مربوط به درباره من مشاهده فرمایید.

طراحی سایت

طراحی و توسعه وب سایت های حرفه ای مبتنی بر نیاز واقعی افراد، سازمان ها و نهادها از دیگر زمینه های کاری اینجانب است. بنده آمادگی ارائه مشاوره رایگان به مدیران و افراد علاقمند به این حوزه جهت طراحی و توسعه بهترین سامانه های تحت وب در حوزه کاری مربوط را خواهم داشت.

مشاوره خرید تجهیزات کامپیوتری

باتوجه به ارتباطات علمی دانشجویان و مدرسین و همکاران و اعتماد فی مابین، فعالیت جدید اینجانب در راستای مشاوره خرید تجهیزات کامپیوتری و البته تامین آنها در صورت درخواست مراجعین نیز بخش دیگری از فعالیت روزانه اینجانب را شامل می شود. لذا بنده آمادگی مشاوره خرید تجهیزات کامپیوتری و اداری بر اساس نیاز واقعی مراجعین را داشته و همواره در خدمت عزیزان خواهم بود.